نکات مثبت و منفی حسابداری انلاین

نرم‌افزار حسابداری انلاین چیست؟

یکی از دلایل ارائه‌ی نرم‌افزار حسابداری انلاین ، دوری از هزینه‌های متفاوت استقرار پروژه است. دلیل دیگر این موضوع به نگرانی اصلی برنامه نویسان از در دسترس بودن فایل‌های پروژه برمی‌گردد.

آنچه به‌حق امری نگران‌کننده است.

اگر فایل‌ها در دسترس اشخاص باشند، تغییرات غیرتخصصی روی انها منجر به اختلال در نرم‌افزار می‌شود. مجموعه‌ی تولیدکننده را دچار فعالیت‌های اضافه می‌کند:

  • پشتیبانی
  • بررسی فایل‌ها با نسخه‌ی ارائه‌شده
  • آموزش

بنابراین حسابداری انلاین برای تولیدکنندگان نرم‌افزار امنیت شغلی به همراه می‌آورد. علاوه بر ان هزینه‌های اضافه‌ی پشتیبانی ناشی از خرابی و کانفیگ سرور را از تولیدکننده کسر می‌کند. همین‌طور با ارائه‌ی قیمت‌های مناسب‌تر و بسته‌های رایگان، مشتریان بیشتری را در بازار خود نگه می‌دارد.
می‌توانید از فروشندگان نرم‌افزار حسابداری انلاین ، نسخه‌ی دائمی بر روی سرور خود درخواست کنید. در این صورت ممکن است قیمت کمی متفاوت شود.

بخوانید: معیارهای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری

حسابداری انلاین

دلیل روی کار آمدن حسابداری انلاین

در سال‌های پیش، نرم‌افزارهای زیادی با امکانات مختلف برای مدیران حسابداری وجود داشت؛ اما همگی در امکان دسترسی به نرم‌افزار و بررسی آرشیو سال‌های گذشته با مشکل مواجه بودند. زیرا معمولاً حسابداران سیستم حسابداری را روی کامپیوتر شرکت نصب می‌کردند. درنتیجه اگر در خارج از محیط کاری نیازی به آن داشتند با مشکل مواجه می‌شدند.

نرم‌افزار حسابداری انلاین درواقع یک سیستم پیشرفته و درعین‌حال ساده است. در قالب یک وب‌سایت و به‌صورت تحت وب به کاربران ارائه می‌شود. علاوه بر موارد ذکر شده، مهمترین ویژگی‌های حسابداری انلاین عبارتند از:

  • امکان دسترسی آسان از طریق کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و یا موبایل
  • به‌روزرسانی همیشگی
  • رفع مشکلات نرم‌افزار بدون نیاز به نصب مجدد

بخوانید: نرم افزار بازرگانی برای مبادلات مالی

هشدار در استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری انلاین

به‌کارگیری حسابداری انلاین و ابزارهای دیگر مانند اتوماسیون‌، نرم‌افزارهای ارتباط با مشتری نمی‌تواند به‌صورت مادام و دائمی باشد؛ زیرا با افزایش داده‌های مجموعه هزینه‌های اضافی برای تولیدکننده پیش می اید:

  • هزینه‌ی نگهداری اطلاعات
  • جستجو
  • استفاده از گزارشات
  • به‌کارگیری کامل از نرم‌افزار

افزایش هزینه برای تولیدکننده، الزام به تغییر قیمت و تغییر پلن، عمر به‌کارگیری حسابداری انلاین را کوتاه می‌کند؛ به‌عبارت‌دیگر شما مدت محدودی قادر به استفاده از ابزارهای حسابداری انلاین هستید. زیرا رفته‌رفته به هزینه‌های نگهداری و وابستگی به یک شریک تجاری افزایش پیدا خواهد کرد.
مخازن اطلاعاتی بزرگ همواره هدف جذابی برای نفوذگران است. امنیت همواره یک آیتم نسبی است؛ اما شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی نرم‌افزارهای حسابداری انلاین ، متأسفانه هیچ بازتابی از این خبر در رسانه‌های منتسب به خود ندارند. همچنان هم به تعداد اعضا با بسته‌های رایگان و غیر رایگان خود می‌افزایند.

بخوانید: نرم افزار حسابداری اسان برای پیشبرد کسب و کار

حسابداري انلاين

دانلود نرم افزار حسابداری نیوُ

نرم‌افزار حسابداری نیوُ توانسته بیشتر کمبودهای حسابداری سنتی و دستی را رفع کند.
مهمترین ویژگی برنامه‌ حسابداری خوب همیشه در دسترس بودن آن است؛ مخصوصاً برای یک مدیر! می‌توانید به صورت آفلاین و آنلاین از نیوُ استفاده کنید.
در هر زمان تمام اطلاعات مهم مالی خود را در نیوُ ثبت کنید؛ حتی بدون دسترسی به اینترنت. به محض اتصال، تمام اطلاعات شما در سیستم ثبت خواهد شد. این امر باعث می‌شود هیچ یک از اطلاعات مالی مهم شما فراموش نشوند.

برای دانلود رایگان برنامه حسابداری نیوُ ، با توجه به نیارتان روی لینک های زیر کلیک کنید:
دانلود برنامه حسابداری کسب و کار نیوُ پلاس
دانلود برنامه حسابداری شخصی نیوُ
رو نیوُ حساب کن !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *